16.12.2023

SEBEDŮVĚRA A VNITŘNÍ KRITIK

JAK PROMĚNIT NEGATIVNÍ HLASY VE ZDROJ SÍLY A POSÍLIT SEBEDŮVĚRU

CELODENNÍ SEMINÁŘ V PRAZE

Provázet Vás bude
MGR. BOLESLAV KEPRT, PH.D.
psychoterapeut, lektor, kouč

Více se o mně můžete dozvědět zde …

KURZ SEBEDŮVĚRA A VNITŘNÍ KRITIK

JE MAXIMÁLNĚ PRO 12 ÚČASTNÍKŮ.

Termíny: 12. 4. 2024, 7. 10. 2024
Čas: 9:30 – 16:30
Místo: Senovážné nám. 23, Praha 1

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN

 • Přistihujete se, že se kritizujete a srovnáváte s těmi, kteří jsou na tom lépe? Chybí vám dostatek sebedůvěry pustit se za svými lákavými sny, protože něco uvnitř vám říká, že byste na to nemuseli stačit? Nadáváte si, když se vám něco nepovede?
 • Seminář je určen všem, kteří by rádi zmírnili pochybnosti o sobě a snížili nepříjemné dopady negativního hlasu uvnitř. Přijďte, pokud chcete mít lepší vtah k sobě a zlepšit si vztahy s druhými lidmi.

KLÍČOVÉ TECHNIKY

 • Vyzkoušíte si, jak kritika v sobě identifikovat
 • Jak se bránit jeho útokům,
 • Jak si vzít zpět kus síly, kterou vládne
 • Jak v sobě můžete skrze postoj soucitu a sebelaskavosti objevovat a posilovat to dobré

CÍLE SEMINÁŘE

 • Pochopíte hlubší souvislosti funkce vnitřního kritika jako jedné z částí vaší psyché a jaký vliv má na vaše sebevědomí.
 • Zjistíte, jak a kde vás ovlivňuje a limituje vaši schopnost žít svobodnější život.
 • Dozvíte se, jak se ve vašem životě vnitřní kritik zrodil, o co mu překvapivě jde, co ho nejvíce aktivuje a že i on má své slabosti.
 • Pochopíte, proč nefungují běžné strategie v podobě snahy ignorovat vnitřního kritika nebo mu naopak zkoušet vyhovět, proč nevedou k úlevě, a proč vaše snaha zlepšit sebe sama někdy paradoxně vede k ještě větší frustraci.
 • Naučíte se s kritikem zacházet více jako s rovnocenným partnerem, vyzkoušíte, jak kritika aktivovat a deaktivovat a tím ho zvládat s větší sebejistotou. Může se pak spíše pro vás stát inspirací a zdrojem síly.
 • Zjistíte, jak vám lepší pochopení vnitřního kritika pomůže zlepšit mezilidské vztahy.

PROGRAM – VNITŘNÍ KRITIK

 • Výklad důležitých zjištění o vnitřním kritikovi: dozvíte se klíčové informace, které pomohou změnit postoj k vašemu vnitřnímu kritikovi
 • Identifikace vnitřního kritika: pomocí praktických vnitřních cvičení se naučíte kritika rychleji identifikovat, kdy nad vámi přebírá moc aniž si to třeba uvědomujete
 • Strategie zacházení s vnitřním kritikem: pomocí vnitřních cvičení a cvičení ve dvojicích si upevníte nástroje, které i po semináři můžete používat k transformaci vašeho vztahu s vnitřním kritikem
 • Strategie posílení sebedůvěry: nácvik postoje soucitu a sebelaskavosti
 • Sdílení a diskuze s ostatními účastníky: pomůže vám ujistit se, že s vnitřním kritikem se nepotýkáte jen vy sami a podpoří vás to k většímu sebepřijetí a sebedůvěře

Navíc dostanete kvalitní studijní materiály s detailním popisem technik a certifikát o absolvování kurzu.

 

ABSOLVOVÁNÍM KURZU TO U MĚ NEKONČÍ

Po dobu jednoho měsíce máte možnost se mnou konzultovat e-mailem dodatečné dotazy týkající se praktikování cvičení ze semináře.

CO ŘEKLI ÚČASTNÍCI?

Seminář se Slávkem a následné individuální konzultace s ním mi moc pomohly. Dlouhá léta jsem bojovala s nízkým sebevědomím a neustálým srovnáváním se s ostatními. Slávkovy metody, jeho knížka „Dialogy s vnitřním kritikem“ a jeho empatický přístup mi pomohly identifikovat a lépe zvládat můj vnitřní kritický hlas. Nyní se cítím svobodnější.

Jana, projektová manažerka

Jako umělec jsem často měl pocit, že moje práce není dost dobrá. Slávek mě naučil, jak pracovat se svým vnitřním kritikem a přijmout sebe s větším soucitem. Jeho techniky mi pomohly získat o trochu víc zpět kontrolu nad mým sebevnímáním a tím posílit mou odvahu a kreativitu. Seminář byl plný praktických cvičení, která mi pomáhají každý den.

David, grafický designér

Seminář se Slávkem a jeho kniha o vnitřním kritikovi mi objasnila, jak jsem si nevědomky sabotoval svůj profesionální i osobní život. Naučil jsem se rozpoznávat, kdy můj vnitřní kritik přebírá kontrolu, a jak s ním efektivně komunikovat. Díky tomu jsem získal větší sebedůvěru a zlepšily se moje vztahy s kolegy a blízkými.

Petr, HR konzultant

.

CENA

 • Za jednoho účastníka: 3 900 Kč bez DPH (4 719 Kč včetně DPH)
 • Za dva účastníky: 7 020 Kč bez DPH (8 494 Kč včetně DPH)
 • Pro studenty (průkaz ISIC) a absolventy akreditovaných kurzů koučinku sleva 20 % (při objednání zadejte do formuláře kód, který Vám Lucka poslala e-mailem)

Co když zaplatím a pak nemohu přijít?
Stát se může cokoliv. Pokud mi dáte vědět 7 dní před konáním kurzu, vrátím vám 90 % z uhrazené částky zpět na váš účet. Nebo se můžete přihlásit na další termín, případně poslat náhradníka.

Jak mám kurz zaplatit?
Platíte převodem na účet nebo kartou online.
Můžete se také přihlásit prostřednictvím programu

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se ještě na něco zeptat ohledně kurzu? Zavolejte mi na 732 941 890 nebo pište na adresu boleslav.keprt@centrum-lavka.cz

Podívejte se na naše obchodní podmínky a jak nakládáme s Vašimi osobními údaji a jaké jsou zásady jejich zpracování.

Knihu Dialogy s vnitřním kritikem můžete zakoupit na tomto odkazu