31.1.2017

Kdo jsme

Radka Loja a Olga Lošťáková – lektorky, psycholožky a koučky

 • Vzdělávání dospělých se věnujeme více než 15 let. 
 • Pracujeme s podvědomím.
 • Jsme autorkami knih „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost“(Grada 2017) a Emoce pod kontrolou (Grada 2019), on – line kurzů na SEDUO.cz a mnoha článků publikovaných např. na webových stránkách forbes.cz a psychologie.cz, příležitostně přispíváme do Hospodářských novin a Lidových novin.
 • Přednášíme, poskytujeme psychologické poradenství a koučujeme v češtině i v angličtině.

Vedeme vlastní kurzy:

 • Preferujeme individuální přístup.
 • Kurzy pořádáme v malých interaktivních skupinách.
 • Respektujeme důležité principy fungování mozku.
 • Pracujeme s podvědomím a mozkovými vlnami Alfa.
 • Naším cílem jsou hluboké a trvalé změny.
 • Jsme autentické a spontánní, všechno děláme s empatií.
 • Jsme v programu Benefit Plus

 

Vedeme kurzy pro firmy:

 • Připravíme pro vás kurz na míru – přesně podle vašich potřeb.
 • Rády si s vámi sjednáme informativní schůzku.
 • Známe různá firemní prostředí.
 • Přednášíme nebo jsme přednášely ve společnostech: Foxconn, Nejvyšší kontrolní úřad, ČNB, ČEPRO, VOX, ESBM, Pleas, Controller Institut, Metropolitní univerzita, ČVUT, ACCA, Augustine hotel, TPCA, SAP, University of New York in Prague, LIGS, Nemocnice Mladá Boleslav, AIVD a dalších.

Co dalšího pro vás můžeme udělat?

Podívejte se zde:

Olga

Podívejte se zde:

Radka

MÁME VIZI

“Aby se každý člověk stal nejlepší verzí sebe samého, aby každý prožil svůj vlastní úspěch.”

Věříme v jednoduchou filozofii – pokud jste nejlepší verzí sebe sama, existuje pouze minimum problémů, které byste nedokázali vyřešit. Je v tom však jeden jediný háček. Vy sami. Říká se: „Ten, kdo vítězí nad lidmi, je mocný. Ten, kdo zvítězí nad sebou, je nejmocnější.“

Pokud hledáte někoho, kdo změní od základu váš život, podívejte se do zrcadla.

Pomáháme lidem hledat jejich potenciál. Pomáháme vám zvítězit nad sebou samým. Svoji roli vidíme jako zrcadlo, které bude odrážet vaše úspěchy a selhání, stavět vás mimo komfortní zónu a pomáhat vám najít rovnováhu v důležitých oblastech vašeho života.

Úspěch.

“Co je to úspěch? Kdy poznáme, že jsme opravdu úspěšní? Jak máme hrát, když osud nejprve rozdá karty a pak je ještě zamíchá? Je úspěch o náhodě?”

Úspěch je o dosahování cílů, které si sami zvolíte, a které přinášejí radost vám a vašemu okolí. Úspěch poznáte jednoduše. Máte ze sebe dobrý pocit, cítíte vášeň, naplnění a věříte, že to, co děláte, má smysl. K úspěchu potřebujete rovnováhu ve všech, pro vás důležitých, oblastech života. Štěstí přeje připraveným. Často je potřeba opustit svoji známou zónu komfortu, riskovat, naslouchat svému srdci a také rozumu. Je důležité dělat obyčejné věci neobyčejně dobře. Úspěch není o náhodě, je za ním spousta tvrdé práce.

NAŠE ROLE

“Věříme v lidi. V jejich potenciál a odlišnost. Jsme tu pro vás. Pracujeme s Unicorny. Rozvíjíme Unicorny.”

Proč Unicorn?

Unicorn představuje sílu, moudrost, ochranu, krásu, vznešenost a rovnováhu. Pro nás je Unicorn symbolem jedinečnosti a odráží nejlepší verzi nás samotných.

Koučů a lektorů osobního rozvoje je mnoho. My jsme zlatými rybkami mezi žraloky. Milujeme svoji práci, baví nás rozvíjet lidi dělat jim radost.

Za svůj život jsme prošly a vystudovaly různé obory. Potkaly jsme se s mnoha typy lidí. Máme psychologické vzdělání. Pracujeme s podvědomím – s mozkovými frekvencemi alfa. Pokud se je naučíte ovládat, otevřou se před vámi obrovské možnosti využití vašeho mozku a potenciálu, o kterých nyní nemáte tušení. Pokud nám to dovolíte, jsme schopné hluboko nahlédnout do vašich problémů a společně najít tu nejlepší „medicínu“.

INSPIRUJEME

“Nemůžeš-li létat, běž, nemůžeš-li běžet, jdi, nemůžeš-li ani jít, plaz se. Ale ať už děláš cokoli, pohybuj se kupředu. Tyto malé krůčky oslavuj. Jsou stejně důležité, jako ty velké.”  

Baví nás lidem pomáhat v jejich cestě za úspěchem. Bedlivě nasloucháme a následně společně hledáme nejlepší řešení. Děláme, co nás život naučil. Spojujeme teorii s praxí a vidíme výsledky. To nás na tom nejvíce baví.