19.9.2023

Absolventi

Absolventi Mindtrix

Níže jsou uveřejněni absolventi našeho akreditovaného kurzu koučinku, kteří momentálně provozují svou koučovací praxi.

Jan Koudelka

Jan KoudelkaPo dokončení studia kybernetiky a praxi programátora průmyslových linek jsem pracoval 25 let v různých obchodně manažerských pozicích ve firmách GE Fanuc (společný podnik General Electric, USA a Fanuc, Japonsko, průmyslová automatizace), Rockwell Automation (USA, průmyslová automatizace) a Mate Precision Technologies (USA, strojírenství). Mám zkušenosti s řízením týmu stejně jako s rozvojem distributorské sítě v regionu střední a východní Evropy. Během této doby jsem získal mnoho zkušeností, které využívám při koučování.

Zaměřuji se na firemní klientelu, zejména v oblasti B2B, ale nabízím i osobnostní koučink zaměřený na osobní nebo karierní růst, dlouhodobou motivaci a ochranu před syndromem vyhoření.

Kontaktujte mě: www.jan-koudelka.cz; info@jan-koudelka.cz; tel. 776 699 691

MUDr. Mária Dufincová

MUDr. Mária Dufincová Profesně mám 17leté zkušenosti atestované neuroložky a několik seberozvojových i sebezkušenostních výcviků (Principy života ®, Hranice v práci, hranice v rodině, MBSR – Mindfulness pro lékaře, TA 101, Mindtrix ® – Kouč se zaměřením na leadership – s akreditací MŠMT). Lidsky jsem člověk, který „se našel“ v hledání cest k většímu porozumění sobě i svému okolí.

Můžu i Vás chvilku doprovázet, jestli máte chuť na sobě pracovat. Společně si všimneme víc nástrah i příležitostí. A otevřou se nám další cesty. Těším se na Vás.

Kontaktujte mě: MDufincova@seznam.cz

 

Milada Dolejšová

Milada DolejšováJako kouč pracuji od roku 2015. Moje hlavní zaměření je na témata: Hluboké a pevné posilování sebehodnoty i sebedůvěry, zlepšení komunikace a mezilidských vztahů, efektivní umění práce s emocemi a tělem, rozvoj osobních a intuitivních talentů, smysluplný život. Nabízím koučování, individuální i skupinové programy a kurzy, individuální pobyty a mentorink.

Při společné cestě nabízím bezpečí, podporu, přijetí a pochopení. Uvědomuji si, že každý člověk je originální.  Věřím v potenciál každého z nás. Zároveň věřím ve vzájemnou propojenost.

Kontaktujte mě: www.milada-mel.cz; miladadolejs@seznam.cz

Petr Adamčík

Petr AdamčíkCelý svůj profesní život se pohybuji mezi lidmi. Podnikám a vedl jsem menší pracovní týmy. Díky dovednostem takto získaných jsem schopen být nápomocen a nasměrovat i vaše myšlení na cestu, kterou potřebujete.

Za svůj život jsem nasbíral mnoho zkušeností a vědomostí a věřím, že pomohou i k vašim cílům.

Kontaktujte mě: morskanemoc@seznam.cz