19.9.2023

Absolventi

Absolventi Mindtrix

Níže jsou uveřejněni absolventi našeho akreditovaného kurzu koučinku, kteří momentálně provozují svou koučovací praxi.

Jan Koudelka

Jan Koudelka

Dozvědět se více

Jan Koudelka

Po dokončení studia kybernetiky a praxi programátora průmyslových linek jsem pracoval 25 let v různých obchodně manažerských pozicích ve firmách GE Fanuc (společný podnik General Electric, USA a Fanuc, Japonsko, průmyslová automatizace), Rockwell Automation (USA, průmyslová automatizace) a Mate Precision Technologies (USA, strojírenství). Mám zkušenosti s řízením týmu stejně jako s rozvojem distributorské sítě v regionu střední a východní Evropy. Během této doby jsem získal mnoho zkušeností, které využívám při koučování.

Zaměřuji se na firemní klientelu, zejména v oblasti B2B, ale nabízím i osobnostní koučink zaměřený na osobní nebo karierní růst, dlouhodobou motivaci a ochranu před syndromem vyhoření.

Kontaktujte mě: www.jan-koudelka.cz; info@jan-koudelka.cz; tel. +420 776 699 691

MUDr. Mária Dufincová

MUDr. Mária Dufincová

Dozvědět se více

MUDr. Mária Dufincová

Profesně mám 17leté zkušenosti atestované neuroložky a několik seberozvojových i sebezkušenostních výcviků (Principy života ®, Hranice v práci, hranice v rodině, MBSR – Mindfulness pro lékaře, TA 101, Mindtrix ® – Kouč se zaměřením na leadership – s akreditací MŠMT). Lidsky jsem člověk, který „se našel“ v hledání cest k většímu porozumění sobě i svému okolí.

Můžu i Vás chvilku doprovázet, jestli máte chuť na sobě pracovat. Společně si všimneme víc nástrah i příležitostí. A otevřou se nám další cesty. Těším se na Vás.

Kontaktujte mě: MDufincova@seznam.cz

Milada Dolejšová

Milada Dolejšová Mindtrix koučink

Dozvědět se více

Milada Dolejšová

Jako kouč pracuji od roku 2015. Moje hlavní zaměření je na témata: Hluboké a pevné posilování sebehodnoty i sebedůvěry, zlepšení komunikace a mezilidských vztahů, efektivní umění práce s emocemi a tělem, rozvoj osobních a intuitivních talentů, smysluplný život. Nabízím koučování, individuální i skupinové programy a kurzy, individuální pobyty a mentorink.

Při společné cestě nabízím bezpečí, podporu, přijetí a pochopení. Uvědomuji si, že každý člověk je originální.  Věřím v potenciál každého z nás. Zároveň věřím ve vzájemnou propojenost.

Kontaktujte mě: www.milada-mel.cz; miladadolejs@seznam.cz

 

Barbora Bartáková

Barbora Bartáková Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Barbora Bartáková

Jsem zapálená koučka, lektorka, mentorka a HR konzultantka. Jako manažerka a lídryně HR týmů jsem působila 15 let (vedoucí HR oddělení v odboru řízení pomoci z Evropského sociálního fondu na MPSV a dále v Národním filmovém archivu). Koučování se věnuji také bezmála 10 let. Koučinkové certifikované dvouleté studium jsem absolvovala v Bruselu, kde jsem 6 let žila, a zakončila ho ICF certifikovanou zkouškou na úrovni PCC. Jsem aktivní členka International Coaching Federation (ICF). V posledních třech letech jsem rozšířila svoji činnost o lektorování. V portfoliu mám kurzy manažerských dovedností – motivace sebe i druhých, poskytování zpětné vazby, vedení týmu, řízení lidských zdrojů, leadership a měkkých dovedností – time management, stress management, mindfulness, umění argumentace, asertivní komunikace, zvládání emocí, tvorba myšlenkových map a prezentační dovednosti. Krátké, prakticky zaměřené workshopy, vedu facilitačněkoučovacím stylem.

Co získávají moji klienti během koučování? Sílu, odhodlání a sebejistotu v samostatném plánování, rozhodování a naplňování definovaných cílů. Nové příležitosti a možnosti řešení problémů. Uvědomění si svých hodnot, vlastních potřeb a vnitřních zdrojů. Posilování a rozvoj dovedností v udržování psychické a fyzické rovnováhy a zdravých mezilidských vztahů.

Co nabízím jako koučka? Profesionalitu. Respekt a pochopení. Lidský, laskavý a osobní přístup.

Moje metody: systemický koučink, GROW, NLP

Moje motto: Základem úspěchu je otevřená mysl, dobrá vůle, píle a vytrvalost. Kontakt: Barbora Bartáková Telefon: 724 927 525 E- mail: info@barabartakova.cz LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/barbora-bartakova/ Webové stránky: www.barabartakova.cz

Kontaktujte mě: www.barabartakova.cz; info@barabartakova.cz; 724 927 525; www.linkedin.com/in/barbora-bartakova 

Petr Mžíček

Petr Mžíček kouč Mindtrix

Dozvědět se více

Petr Mžíček

Každý z nás má v sobě témata, která k nám promlouvají různou silou. Některá jsou ukrytá v podvědomí, některá nám vrtají hlavou a některá nám nedají spát. Každé takové nezpracované nebo nevyřešené téma nás může brzdit na cestě žít takový život, jaký právě chceme, ať to už znamená cokoli.

Jako kouč vám pozorným nasloucháním a vhodnými technikami pomohu s vašimi tématy pracovat tak, aby nebyla překážkou na cestě za způsobem života, kterým chcete žít.

Kontaktujte mě: kontakt@nejlepsizpusobzivota.cz

Eva Rajtmajerová

Eva Rajtmajerová - absolvent Mindtrix

Dozvědět se více

Eva Rajtmajerová

Pracovně se pohybuji v neziskovém sektoru, mám zde mimo jiné na starosti personální agendu čtyřicetihlavého týmu. Když nepracuji, jsem nejraději s kamarády na horách. Vystudovala jsem doktorát na Religionistice brněnské Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Absolvovala jsem kurz „Kouč se zaměřením na osobní rozvoj“. Zapojila jsem se jako mentorka do mezifiremního mentoringového programu.

Kontakt s lidmi mě baví i naplňuje. Ráda jsem nápomocná při procesu uvědomování si priorit, hodnot i voleb vhodné cesty. Nabízím individuální koučink, při kterém můžeme společně objevovat váš potenciál.

Kontaktujte mě: rajtmajer.eva@gmail.com

 

Martina Vitásková

Martina Vitásková Mindtrix koučink

Dozvědět se více

Martina Vitásková

Jmenuji se Martina Vitásková, jsem mediátorka, koučka a lektorka Sdíleného rodičovství. Při mé práci kladu důraz na sebeurčení klienta, budu s vámi „tady a teď“, nebudu vás hodnotit ani soudit. Budu podporou při dosahování vašich cílů. Zaměřuji se především na vztahové otazníky ve vašich životech.

Kontaktujte mě: www.repette.cz; +420 773 523 424

Eva Obi Pospíchalová

Eva Obi Pospíchalová Mindtrix koučink

Dozvědět se více

Eva Obi Pospíchalová

Jsem lektorka Dětství VENKU, terapie přírodou, (koučka osobního rozvoje). Zaměřuji se na budování vztahů mezi dětmi, mezi dětmi a rodiči, dětmi a učiteli, vztahu k sobě samému.

Kontaktujte mě:  info@eva-pospichalova.cz; +420 721 479 875; www.eva-pospichalova.cz 

Shokhrukh Norkulov

Shokhrukh Norkulov - Mindtrix

Dozvědět se více

Shokhrukh Norkulov

Absolvoval jsem bakalářský obor matematiky a následně magisterský obor ekonomie a managementu. Svoji kariéru jsem začal jako účetní ve firmách Siemens AG a SAP a pokračoval jsem jako business process specialista ve společnosti LEGO Group. Po několika letech práce v účetnictví a financích jsem se rozhodl využít příležitosti a připojit se k týmu business intelligence specialistů ve společnosti Atlas Copco, kde pracuji od roku 2022. Mimo pracovní dobu rád trávím čas se svou rodinou a přáteli, cvičím, medituji a čtu knihy o osobním rozvoji.

Kontaktujte mě: shokhrukh.sap@gmail.com

 

Lucie Krausová

Dozvědět se více

Lucie Krausová

Jsem ekonomka, lektorka a finanční mentorka pro drobné podnikatele. Ve své práci kombinuji koučování a podnikatelské poradenství, podle toho, co právě potřebujete. Pomůžu vám převzít kontrolu nad podnikatelskými financemi, posvítit si na výdaje a vyhodnotit příjmy a aktivity, které k nim vedou. Podíváme se spolu na tvrdá data, ale také na vaše plány a přání, strachy a omezení. Aby vaše podnikání bylo zdravé a mohlo dlouhodobě prosperovat.

Kontaktujte mě: luciekrausova.cz

Aleš Jirásek

Aleš Jirásek Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Aleš Jirásek

Po více než 20 letech praxe ve firemních financích jsem se vydal na novou cestu jako lektor, mentor a kouč. Své zkušenosti jsem získal v bankovním, a především pak ve výrobním sektoru, v řadě oblastí, které nyní využívám i při koučování. Vedle své specializace ve financích se dlouhodobě věnuji i tématům osobního a profesního rozvoje.

V koučinku se zaměřuji na tato témata:

  • Osobní produktivita & time management

systém, organizace a plánování práce, rutiny a návyky, soustředění, priority, a kde na to všechno vzít energii (jídlo, spánek, pohyb, odpočinek)

  • Osobní a profesní rozvoj

hledání směru a priorit v životě a v práci, rozhodování o kariérní změně, čtení jako součást každodenní rutiny, journaling

  • Leadership

řešení obtížných situací, např. „nově na vedoucí pozici“ nebo „z kolegy šéfem“, zavádění změn a jejich prosazování, rozvoj týmů

Společně můžeme objevovat nové možnosti, překonávat překážky a posouvat se vpřed na cestě k dosažení vašich cílů. Budu vaším průvodcem.

Kontaktujte mě: ales.jirasek@seznam.cz; www.linkedin.com/in/alesjir

Kateřina Feszanicz

Kateřina Mikšovská

Dozvědět se více

Kateřina Feszanicz

Vystudovala jsem Sociologii na Karlově univerzitě a obor Wellness specialista na fakultě tělesné výchovy a sportu Palestra. Také jsme absolvovala rekvalifikační kurz pro pedagogy volného času, mám kurz výživového poradce a fitness trenéra.
Za nejzásadnější kurz v osobním rozvoji považuji kurz u Mindtrix – Kouč se zaměřením na leadership.

Za svůj největší životní pokrok považuji, že jsem se naučila místo „vážit sebe“ – VÁŽIT SI SAMA SEBE.

Za své největší životní zkušenosti považuji přechod na jinou VŠ, vyrovnání se smrtí milované blízké osoby, pracovní zkušenosti jako manažerka prodejny Lidl, nebo jako manažerka sítě fitness center a také samozřejmě dva krásné porody a výchova dvou úžasných synů.
Jsem přesvědčená, že nastavením zdravého a pozitivního přístupu k životu a naučením se nápomocných technik, se dá vždy objevit nová cesta k našim snům.

Témata kterým se věnuji:

  • Koučink pro ženy

Nejvíce se věnuji ženám, protože mám více než 10-leté zkušenosti s ženami z prostředí dámského fitness a samozřejmě zde promítám i všechny své osobní zkušenosti.

  • Koučink zaměřený na leadership

Vycházím zde z kurzu kouče se zaměřením na leadership, ale také z několikaleté praxe ve vedení lidí.

  • Health and longevity koučink

Vycházím zde také ze svého vzdělání wellness specialista a kurzu výživového poradce

Kontaktujte mě: miksovska.katerina@seznam.cz; +420 721 143 157; https://kouckatka.feszani.cz/

 

Vojtěch Kučera

Vojtěch Kučera Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Vojtěch Kučera

Jsem člověk, který chce pomáhat lidem ke kvalitnějšímu prožívání svého života. Věřím, že zdroje a nástroje pro lepší a radostnější život máme v sobě. S pomocí empatie a koučovacích technik máme možnost objevit vnitřní sílu, která nás podpoří i v náročných životních situacích.

Kontaktujte mě: Vojtech.kucera87@gmail.com; 776033243

Jana Vojáčková

Jana Vojáčková Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Jana Vojáčková

Jsem Jana Vojáčková, nadšenec do osobního rozvoje ;). Přes 10 let pracuji s různými typy lidí na různých HR pozicích, velmi mě to naplňuje a baví. Největší smysl mi dává komunikovat s lidmi prostřednictvím jejich rozvojových cílů. Koučink je jeden z nejefektivnějších nástrojů, jak těchto cílů dosáhnout. I přes dosažení určitých cílů je však vzdělávání a učení proces nikdy nekončící. Nikdy se proto nepřestávejte učit, protože život vás nikdy nepřestane školit.

Kontaktujte mě: jana.machova@email.cz

Petr Adamčík

Petr Adamčík

Dozvědět se více

Petr Adamčík

Celý svůj profesní život se pohybuji mezi lidmi. Podnikám a vedl jsem menší pracovní týmy. Díky dovednostem takto získaným jsem schopen být nápomocen a nasměrovat i vaše myšlení na cestu, kterou potřebujete.

Za svůj život jsem nasbíral mnoho zkušeností a vědomostí a věřím, že pomohou i k vašim cílům.

Kontaktujte mě: morskanemoc@seznam.cz

 

Ivana Skálová

Ivana Skálová Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Ivana Skálová

Vytvořila jsem projekt Žijeme v harmonii sami se sebou. Jsem konzultantka Bachovy terapie a koučka a nadšeně tyto dvě velice účinné metody propojuji.

Bachovy esence pracují s podvědomím, vzorci chování a emocemi. Díky koučinku objevujete svůj potenciál, silné stránky a schopnosti a konkrétními kroky se přibližujete ke svým cílům. V tomto propojení je velká síla a změny na všech úrovních se odehrávají rychleji.

Zaměřuji se na pracovníky v pomáhajících profesích v tématech – péče o psychiku, zdroje energie, osobní hranice, rovnováha mezi prací a osobním životem.

Na klienty středního a staršího věku, kteří chtějí znovu objevit smysl života, žít ho plnohodnotně a plnit si své sny.

Začínající podnikatelky, které v rozjezdu omezují různé strachy, bloky, nedůvěra samy v sebe, nerozhodnost, perfekcionismus.

Mám ráda lidské příběhy. I v soukromém životě jdu ráda v hovorech do hloubky, k podstatě. Celý život mě zajímala psychologie. Absolvovala jsem kurz Psychologie pro každý den na FF UK a zájmové psychoterapeutické studium na PPF.

Nikdy není pozdě začít žít svůj život jinak. A k tomu bych vám ráda pomohla metodami, které samostatně fungují velice efektivně, ale díky vzájemnému propojení jsou ještě silnější a účinnější.

Kontaktujte mě: www.zijemevharmonii.cz; ivana@zijemevharmonii.cz

Roman Rybecký

Roman Rybecký Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Roman Rybecký

Ahoj. Vystudoval jsem obory ekonomické, právní, strojírenské i strategické řízení (Ing, MSc, MBA) a stále studuji. Od roku 2006 řídím společnosti z pozice Plant manažera, CEO, ředitele společnosti (BOSCH – německá společnost, Pramet Tools – SBU Forming – švédská společnost, ITT – KONI – americká společnost, Linaset a.s. – česká společnost) tedy koučink je můj přirozený nástroj pro vedení a motivování pracovníků. Pokud hledáte seberozvoj a nový pohled na strategii či operativu ve všem podnikání, tak má kombinace koučinku s mentoringem může být cesta k vašemu dalšímu postupu k získání konkurenceschopnosti a prosperity.

Okrajově se věnuji i vztahovému koučinku a bohužel jsem byl vtažen okolnostmi do procesu který nikdo z nás nechce zažít, ale rád Vám předám a poskytnu do určité míry zprostředkuji cestu doprovázení při procesu truchlení ze ztráty blízké osoby. V neposlední řadě bych chtěl doplnit, že pokud na některé témata nebudu moci adekvátně reagovat, nebo budu časově zaneprázdněn, tak Vám mohu zprostředkovat za sebe zástup nejen z řad Mindtrixu, ale i z řad uskupení koučů, které si říká 14koučů™.

Kontaktujte mě: Roman.Rybecky@email.cz

Kristýna Plavcová

Kristýna Plavcová Mindtrix kouč

Dozvědět se více

Kristýna Plavcová

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh a poslání, které mě naplňuje a motivuje den co den.

Vystudovala jsem magisterský obor zaměřený na ekonomiku a management. Během svého studia jsem absolvovala program Erasmus na univerzitě Instituto Politécnico do Porto. Tato zkušenost mi rozšířila obzory ohledně různorodosti kultur, příběhů a pohledů na svět. Díky tomu jsem si uvědomila, jak důležité je být otevřený novým možnostem a jak nás mohou různé perspektivy obohatit.

Mám malé děti, které podporuji jak v jejich sociálním, tak i psychickém a fyzickém rozvoji, aby z nich vyrostli zdraví, šťastní a sebevědomí jedinci, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor a jsou schopni se na základě pevných základů rozvíjet.

Mou vášní je práce s lidmi a objevování jejich skrytých potřeb a možností. Jsem přesvědčená, že každý z nás má obrovský potenciál, a mé poslání spočívá v pomoci jej objevit a rozvíjet. Mimo svou profesní dráhu se věnuji také sportu a zdravému životnímu stylu.

Věřím, že společně vytvoříme bezpečné a inspirativní prostředí pro dosažení vašich vysněných cílů.

Kontaktujte mě: kristyna.plavcova@seznam.cz; tel.: 607961588