19.9.2023

Absolventi

Absolventi Mindtrix

Níže jsou uveřejněni absolventi našeho akreditovaného kurzu koučinku, kteří momentálně provozují svou koučovací praxi.

Jan Koudelka

Jan Koudelka

Dozvědět se více

Jan Koudelka

Po dokončení studia kybernetiky a praxi programátora průmyslových linek jsem pracoval 25 let v různých obchodně manažerských pozicích ve firmách GE Fanuc (společný podnik General Electric, USA a Fanuc, Japonsko, průmyslová automatizace), Rockwell Automation (USA, průmyslová automatizace) a Mate Precision Technologies (USA, strojírenství). Mám zkušenosti s řízením týmu stejně jako s rozvojem distributorské sítě v regionu střední a východní Evropy. Během této doby jsem získal mnoho zkušeností, které využívám při koučování.

Zaměřuji se na firemní klientelu, zejména v oblasti B2B, ale nabízím i osobnostní koučink zaměřený na osobní nebo karierní růst, dlouhodobou motivaci a ochranu před syndromem vyhoření.

Kontaktujte mě: www.jan-koudelka.cz; info@jan-koudelka.cz; tel. +420 776 699 691

MUDr. Mária Dufincová

MUDr. Mária Dufincová

Dozvědět se více

MUDr. Mária Dufincová

Profesně mám 17leté zkušenosti atestované neuroložky a několik seberozvojových i sebezkušenostních výcviků (Principy života ®, Hranice v práci, hranice v rodině, MBSR – Mindfulness pro lékaře, TA 101, Mindtrix ® – Kouč se zaměřením na leadership – s akreditací MŠMT). Lidsky jsem člověk, který „se našel“ v hledání cest k většímu porozumění sobě i svému okolí.

Můžu i Vás chvilku doprovázet, jestli máte chuť na sobě pracovat. Společně si všimneme víc nástrah i příležitostí. A otevřou se nám další cesty. Těším se na Vás.

Kontaktujte mě: MDufincova@seznam.cz

Milada Dolejšová

Milada Dolejší

Dozvědět se více

Milada Dolejšová

Jako kouč pracuji od roku 2015. Moje hlavní zaměření je na témata: Hluboké a pevné posilování sebehodnoty i sebedůvěry, zlepšení komunikace a mezilidských vztahů, efektivní umění práce s emocemi a tělem, rozvoj osobních a intuitivních talentů, smysluplný život. Nabízím koučování, individuální i skupinové programy a kurzy, individuální pobyty a mentorink.

Při společné cestě nabízím bezpečí, podporu, přijetí a pochopení. Uvědomuji si, že každý člověk je originální.  Věřím v potenciál každého z nás. Zároveň věřím ve vzájemnou propojenost.

Kontaktujte mě: www.milada-mel.cz; miladadolejs@seznam.cz

 

Petr Adamčík

Petr Adamčík

Dozvědět se více

Petr Adamčík

Celý svůj profesní život se pohybuji mezi lidmi. Podnikám a vedl jsem menší pracovní týmy. Díky dovednostem takto získaným jsem schopen být nápomocen a nasměrovat i vaše myšlení na cestu, kterou potřebujete.

Za svůj život jsem nasbíral mnoho zkušeností a vědomostí a věřím, že pomohou i k vašim cílům.

Kontaktujte mě: morskanemoc@seznam.cz

Eva Rajtmajerová

Eva Rajtmajerová - absolvent Mindtrix

Dozvědět se více

Eva Rajtmajerová

Pracovně se pohybuji v neziskovém sektoru, mám zde mimo jiné na starosti personální agendu čtyřicetihlavého týmu. Když nepracuji, jsem nejraději s kamarády na horách. Vystudovala jsem doktorát na Religionistice brněnské Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Absolvovala jsem kurz „Kouč se zaměřením na osobní rozvoj“. Zapojila jsem se jako mentorka do mezifiremního mentoringového programu.

Kontakt s lidmi mě baví i naplňuje. Ráda jsem nápomocná při procesu uvědomování si priorit, hodnot i voleb vhodné cesty. Nabízím individuální koučink, při kterém můžeme společně objevovat váš potenciál.

Kontaktujte mě: rajtmajer.eva@gmail.com

Kateřina Feszanicz

Kateřina Mikšovská

Dozvědět se více

Kateřina Feszanicz

Vystudovala jsem Sociologii na Karlově univerzitě a obor Wellness specialista na fakultě tělesné výchovy a sportu Palestra. Také jsme absolvovala rekvalifikační kurz pro pedagogy volného času, mám kurz výživového poradce a fitness trenéra.
Za nejzásadnější kurz v osobním rozvoji považuji kurz u Mindtrix – Kouč se zaměřením na leadership.

Za svůj největší životní pokrok považuji, že jsem se naučila místo „vážit sebe“ – VÁŽIT SI SAMA SEBE.

Za své největší životní zkušenosti považuji přechod na jinou VŠ, vyrovnání se smrtí milované blízké osoby, pracovní zkušenosti jako manažerka prodejny Lidl, nebo jako manažerka sítě fitness center a také samozřejmě dva krásné porody a výchova dvou úžasných synů.
Jsem přesvědčená, že nastavením zdravého a pozitivního přístupu k životu a naučením se nápomocných technik, se dá vždy objevit nová cesta k našim snům.

Témata kterým se věnuji:

  • Koučink pro ženy

Nejvíce se věnuji ženám, protože mám více než 10-leté zkušenosti s ženami z prostředí dámského fitness a samozřejmě zde promítám i všechny své osobní zkušenosti.

  • Koučink zaměřený na leadership

Vycházím zde z kurzu kouče se zaměřením na leadership, ale také z několikaleté praxe ve vedení lidí.

  • Health and longevity koučink

Vycházím zde také ze svého vzdělání wellness specialista a kurzu výživového poradce

Kontaktujte mě: miksovska.katerina@seznam.cz; +420 721 143 157; https://kouckatka.feszani.cz/

 

Martina Vitásková

Martina Vitásková Mindtrix koučink

Dozvědět se více

Martina Vitásková

Jmenuji se Martina Vitásková, jsem mediátorka, koučka a lektorka Sdíleného rodičovství. Při mé práci kladu důraz na sebeurčení klienta, budu s vámi „tady a teď“, nebudu vás hodnotit ani soudit. Budu podporou při dosahování vašich cílů. Zaměřuji se především na vztahové otazníky ve vašich životech.

Kontaktujte mě: www.repette.cz; +420 773 523 424

Eva Obi Pospíchalová

Eva Obi Pospíchalová Mindtrix koučink

Dozvědět se více

Eva Obi Pospíchalová

Jsem lektorka Dětství VENKU, terapie přírodou, (koučka osobního rozvoje). Zaměřuji se na budování vztahů mezi dětmi, mezi dětmi a rodiči, dětmi a učiteli, vztahu k sobě samému.

Kontaktujte mě:  info@eva-pospichalova.cz; +420 721 479 875; www.eva-pospichalova.cz 

Shokhrukh Norkulov

Shokhrukh Norkulov - Mindtrix

Dozvědět se více

Shokhrukh Norkulov

Absolvoval jsem bakalářský obor matematiky a následně magisterský obor ekonomie a managementu. Svoji kariéru jsem začal jako účetní ve firmách Siemens AG a SAP a pokračoval jsem jako business process specialista ve společnosti LEGO Group. Po několika letech práce v účetnictví a financích jsem se rozhodl využít příležitosti a připojit se k týmu business intelligence specialistů ve společnosti Atlas Copco, kde pracuji od roku 2022. Mimo pracovní dobu rád trávím čas se svou rodinou a přáteli, cvičím, medituji a čtu knihy o osobním rozvoji.

Kontaktujte mě: shokhrukh.sap@gmail.com

Lucie Krausová

Dozvědět se více

Lucie Krausová

Jsem ekonomka, lektorka a finanční mentorka pro drobné podnikatele. Ve své práci kombinuji koučování a podnikatelské poradenství, podle toho, co právě potřebujete. Pomůžu vám převzít kontrolu nad podnikatelskými financemi, posvítit si na výdaje a vyhodnotit příjmy a aktivity, které k nim vedou. Podíváme se spolu na tvrdá data, ale také na vaše plány a přání, strachy a omezení. Aby vaše podnikání bylo zdravé a mohlo dlouhodobě prosperovat.

Kontaktujte mě: luciekrausova.cz