31.1.2017

Naše knihy

Myšlení pod kontrolou – alfa stav a jeho využití v pracovním a osobním životě

A o čem knížka je?

Naše myšlenky se promítají do všeho, co děláme. Často způsobem, který přesahuje hranice našeho vědomého vnímání. Tyto myšlenky „vysílají“ do světa kolem nás signály o tom, co chceme, čemu věříme a kým jsme. A svět na ně reaguje.

Komu je kniha určena?

Knihu jsem napsala pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat se svým myšlením a emocemi a využívat jejich tvůrčí potenciál. Je určena leadrům pro rozvoj jejich osobních kompetencí.

Praktické techniky

Do knihy jsem začlenila také spoustu praktických technik a cvičení na sebepoznání, meditace, imaginace, relaxace, práci se sny a konkrétní mentální techniky zaměřené na rozvoj a programování mysli. Techniky vycházejí zejména z praxe mindfulness, autohypnózy a NLP. Ke knize jsou k dispozici audionahrávky. Můžete si je objednat na odkazu níže:

AUDIONAHRÁVKY

.

Zvládat proces vlastního myšlení je základem schopnosti zvládat sebe samé a dosáhnout vnitřního klidu, vynikajících výsledků v práci a spokojenosti v osobním životě.

Předmluva

Krásnou předmluvu mi napsal PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. (hokejový trenér, manažer, autor knih, specialista v oblasti mentálního tréninku). Více informací o knize, včetně detailního obsahu a předmluvy naleznete na odkazu níže:

VÍCE INFORMACÍ A PŘEDMLUVA

.

OBJEDNAT KNIHU

Empatická a asertivní komunikace – Jak zvládat obtížné komunikační situace

Na spoustě praktických příkladů a ukázkových dialogů vám ukáže, jak někoho dokázat odmítnout a jak se naopak zachovat, když nás odmítne druhý, jak umět dát negativní zpětnou vazbu a naopak dokázat přijmout kritiku, jak rozpoznat a zvládat manipulaci anebo jak pracovat se vztekem. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodiči, ale také v práci se svými kolegy, šéfem či podřízenými zaměstnanci.

Naučte se dobře zvládat obtížné situace v komunikaci s druhými lidmi a zjistěte, jak posílit empatii a dokázat být asertivní. k pracovat se vztekem. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodiči, ale také v práci se svými kolegy, šéfem či podřízenými zaměstnanci.

OBJEDNAT KNIHU

Emoce pod kontrolou – 5 kroků ke zvládání emocí

Díky této knize se naučíte pracovat se svými emocemi, tak aby vám pomáhaly, a ne škodily.

Zjistíte, odkud emoce přicházejí a jak je můžete zvládat, vyjadřovat a regulovat přiměřeným způsobem. Poznáte, jak se nenechat emocemi unést a neničit si tak své vztahy a zdraví. Emoce, jako je vztek, úzkost, strach nebo pocity viny, vás už nebudou ochromovat.

Díky umění pracovat s emocemi dokážete dobře zvládat svůj život, vychutnávat si úspěch, zažívat pohodu ve vztazích a ve většině situací si zachováte humor a nadhled. Zvýšíte také svoji životní energii, posílíte psychickou odolnost a sebedůvěru.

AUDIONAHRÁVKY KE KNIZE

OBJEDNAT KNIHU

Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti

Pokud si myslíte, že v dnešní hektické současnosti nelze být úspěšný, a zároveň žít harmonicky a v klidu, pak si přečtěte tuto knihu.

V knize se dozvíte: jakými postupy výrazně zlepšit využití svého mozku jak efektivně a kreativně myslet jak se snadněji učit se a naučené používat pro vytváření nových nápadů jak trénovat paměť a neotřele řešit problémy jak využít mocnou sílu alfa frekvencí, imaginace a vizualizace jak zařadit všímavost (mindfulness) do svého každodenního života jak se zbavit přemíry stresu a efektivně pracovat se svými emocemi.

Knížka obsahuje řadu praktických cvičení, příkladů, osvědčených návodů i tipů a jako bonus audionahrávky s nácviky alfa stavů a jednoduchých meditací (odkazy na stažení naleznete v tištěné knize).

AUDIONAHRÁVKY KE KNIZE

TEXTOVÉ MATERIÁLY KE STAŽENÍ

OBJEDNAT KNIHU

E-book: Stres jako koření života – naučte se s ním pracovat

V e-booku se dočtete, jak stres působí na naše myšlení, prožívání, chování a tělo. Proč a jak somatizujeme? Jak probíhá stresová reakce? Co je to syndrom vyhoření a jak mu předejít. E-book má 38 stran, hodně obrázků a obsahuje cvičení, relaxační techniky, otázky k zamyšlení, tipy z aromaterapie a mnoho dalšího.

zvladani stresu

Pokud ho chcete získat, registrujte se k odběru našeho newsletteru:

 

Obchodní a manažerská prezentace (Aleš Kabátek, Olga Lošťáková)

Praktická, názorná a plnobarevná publikace doprovázená fotografiemi a DVD s testy a videi.

Získáte užitečný návod, jak připravit a uskutečnit úspěšnou prezentaci vlastní osoby, návrhu, projektu, produktu apod.