Myšlení pod kontrolou – alfa stav a jeho využití v pracovním a osobním životě

K mojí knize „Emoce pod kontrolou“ už přibyla sestřička „Myšlení pod kontrolou“.

Nová knížka je k dispozici v běžných knihkupectvích.

„Mnoho lidí se domnívá, že myšlenky jsou pouze myšlenky a že nám ani nikomu dalšímu nemohou uškodit. Jenže to není tak úplně pravda. Myšlenky vyvolávají emoce, ty se odrážejí v tom, jak se cítíme a promítají se do našich činů – našeho chování. Takové zdánlivě nevinné myšlenky jsou podkladem pro naše návyky, ze kterých se utváří náš charakter, a postupně se stávají naším osudem.“

V knize se dočtete JAK:

🔸zvýšit svoji sebehodnotu a sebevědomí 🔸pracovat se svými emocemi 🔸 uzavírat situace, které vám stále dokola „lezou“ do vědomí 🔸psychické ovlivňuje fyzické a naopak (psychosomatika) 🔸posílit intuici 🔸 zlepšit vztahy 🔸vnímat spiritualitu 🔸se postavit k otázce smyslu života 🔸dosáhnout toho, co chcete (práce s cíli) 🔸pracovat se sugescemi 🔸zvládat stres a fyzickou bolest 🔸pracovat se svými sny 🔸programovat mysl a měnit emoční stavy 🔸se rozhodovat v náročných situacích a mnoho dalšího.

Komu je kniha určena?

Knihu jsem napsala pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat se svým myšlením a emocemi a využívat jejich tvůrčí potenciál. Je určena leadrům pro rozvoj jejich osobních kompetencí.

Praktické techniky

Do knihy jsem začlenila také spoustu praktických technik a cvičení na sebepoznání, meditace, imaginace, relaxace, práci se sny a konkrétní mentální techniky zaměřené na rozvoj a programování mysli. Techniky vycházejí zejména z praxe mindfulness, autohypnózy a NLP. Ke knize jsou k dispozici audionahrávky. Můžete si je objednat na odkazu níže:

AUDIONAHRÁVKY

.

Zvládat proces vlastního myšlení je základem schopnosti zvládat sebe samé a dosáhnout vnitřního klidu, vynikajících výsledků v práci a spokojenosti v osobním životě.

Naučte se pracovat s imaginacemi a Alfa stavem na kurzu Alfa stav a jeho využití v práci a v soukromí:

Chci se podívat .

K dispozici jsou také online kurzy Alfa stav I a II, které obsahují videa, audionahrávky meditací a imaginací, texty …

Chci se podívat