Jsem v kurzu

Mám pro Vás skvělou zprávu: Jsem v kurzu

Jsem v kurzu. Naše akreditované kurzy koučinku si můžete nechat proplatit od státu. Byly jsme vybrány MPSV a zařazeny do e-shopu a databáze rekvalifikací.

Jsemvkurzu.cz

.

Jak nás v databázi najdete?

Kliknout na odkaz  Jsemvkurzu.cz – Vybrat si kurz – Do vyhledávání napsat slovo „kouč“ – Zaškrtnout políčko „akreditované kurzy“ – Přihlásit se přes datovou schránku – Vyplnit přihlášku

Nezapomeňte prosím k přihlášce připojit jako přílohu kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (výuční list, maturitní vysvědčení, vysokoškolský diplom). Je to uvedeno v podmínkách pro přihlášení.

Mně přijde na e-mail žádost o schválení přihlášky. Já ji schválím a dál předpokládáme, že ještě ÚP bude schvalovat …

O co se jedná?

Ministerstvo práce a sociálních věci spustilo e-shop s aktuálně více jak tisícovkou kurzů. Vyhrazeno na ně má 6,5 miliardy korun z prostředků Národního plánu obnovy.

„Je to nástroj, který navazuje na opravdu velmi silnou potřebu v příštích letech dokázat lidi na českém pracovním trhu dále vzdělávat,“ vysvětluje ministr práce Marian Jurečka.

Kdo se může přihlásit na kurzy?

„Kdokoliv, ať už je to zaměstnanec, OSVČ, student, senior nebo rodič na rodičovské,“ říká Marian Jurečka.

Více informací si můžete přečíst v článku:

Zlepšete si kariéru, vyzývá ministerstvo. Nabízí až 50 tisíc

.

Přihlaste se na naše kurzy koučinku

Koučovací přístup je jeden z nejefektivnějších přístupů k životu

„Obecně vzato platí, že koučovací přístup je jedním z těch nejefektivnějších, ať už v pracovním (např. firemním, obchodním) nebo osobním prostředí (doma v komunikaci s dětmi nebo partnery). Vede ke zvýšení efektivity, zlepšení vztahů, týmové spolupráce, leadership dovedností, celkových výsledků a spokojenosti,“ říká garantka programů Ing. Mgr. Radka Loja, MANLP.

Principy programu a akreditace MŠMT

Oba vzdělávací programy jsou postaveny na principech Mindfulness, NLP, práce s tělem, emocemi a myšlením. Jsou akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Co se naučíte

Vzdělávací programy obsahují komplexní výcvik v koučovacích dovednostech a v oblastech sebedůvěry, změny, práce s emocemi, vyrovnávání se se stresem a náročnými situacemi, rozhodování, dosahování cílů, asertivní komunikace a vedení lidí.

Praktické techniky

Sami na sobě otestujete např.:

 • Mindfulness při rozhovoru s druhými
 • Kladení čistých otázek
 • Práci s emocemi
 • Sugestivní komunikaci a ovlivňování druhých
 • Propojení jazyka s myšlením a chováním a dopad následných korekcí ve vyjadřování na váš život
 • Asertivní komunikaci
 • Imaginaci a práci s podvědomím a hladinou Alfa
 • Projektivní techniky (použití karet při koučování a tvorbě vize – Symbolon, Obrazy života)
 • Techniky NLP a práci s nočními sny a symboly
 • Využití Bachových esencí a éterických olejů
 • a mnoho dalších

Co ještě získáte

Po úspěšném absolvování kurzu dostanete „Osvědčení o rekvalifikaci“ s celostátní platností pro pracovní činnost “kouč”. Získáte tak oprávnění pro další profesi (můžete působit jako např. interní, firemní kouč, lektor nebo externí kouč). Nebo také nemusíte koučovat vůbec a nově nabyté dovednosti použijete pro sebe a své blízké, při vedení svých týmů a komunikaci jak s obchodními partnery či kolegy, tak nadřízenými nebo přáteli.

Naše akreditované kurzy koučinku