8.7.2022

Prezenční kurzy pro veřejnost

Kurzy osobního rozvoje a pokročilé kurzy koučinku

CO ŘEKLI ÚČASTNÍCI?

Slide
Nemám žádné srovnání a vlastně bych to ani neměla srovnávat 🙂 Byla jsem od začátku opravdu mile překvapena účastníky i samotnými lektory. Lidé tvořící, motivovaní, shoda na smyslu kurzu a proč se to učit, všimla jsem si, jak skupina byla postupně bezpečnější a konzistentní.
Eva Dušková
Slide
Pomohl mi uvědomit si některé skutečnosti. Přestala jsem mít pocit, že jsem na světě jediný "mimozemšťan". Ukázal mi cestu, kterou se doufám vydám a v neposlední řadě jsem se díky kurzu poznala s řadou zajímavých lidí.
Lenka Šafárik Holbová
Slide
Kurz byl výborný, nemám vůbec co vytknout. Skvělé lektorky a lektor a velmi přínosná témata. Uvědomila jsem si spoustu věcí, ujasnila si kdo jsem a že je to tak v pořádku. Poznala a vyzkoušela jsem si nové techniky pro osobní růst. Kurz nastartoval změny v mém životě.
Hana Janoušková
Slide
Kurz mě velmi obohatil osobně, při kurzu jsem se vnitřně posunula a získala nové zkušenosti a překvapivě si vyřešila i nějaké osobní problémy nebo věci, které jsem ještě neměla v sobě úplně dořešené nebo vstřebané. To mě mile překvapilo 🙂 Získala jsem větší sebedůvěru a sebehodnotu. Určitě mi kurz moc pomohl i v oblasti komunikace. A jako velké plus jsou i skvělí lidé a lektoři, které jsem na tomto kurzu poznala.
Petra Mašátová
previous arrow
next arrow