13.12.2023

Pokročilé kurzy koučinku a osobního rozvoje

Stránku, témata a obsah kurzů budeme v létě upravovat. 

Úspěšné techniky a efektivní postupy. Cesta vede dál …

Připravili jsme pro vás několik samostatných praktických seminářů, které prohloubí vaše znalosti a dovednosti jako koučů, a také významně přispějí k vašemu dalšímu sebepoznání a osobnímu rozvoji.

Pro koho jsou kurzy určeny?

  • Jsou vhodné jak pro začínající kouče, tak pro zkušené kouče, kteří hledají další možnosti rozvoje.
  • Hodí se i pro ty, kteří se koučinkem profesionálně nezabývají, ale mají zájem o osobní růst a zlepšení svých dovedností.

Co získáte

  • Praktické techniky a přístupy: Od NLP a mindfulness až po krizovou intervenci.
  • Užitečné dovednosti: Zlepšíte své koučovací, komunikační a prezentační schopnosti, zvládání emocí, stresu atd.
  • Osobní a profesní rozvoj: Prohloubíte znalosti různých technik koučování a objevíte nové metody a způsoby pro sebepoznání, osobní rozvoj a růst.
  • Expertní vedení: Kurzy vedou zkušení odborníci a praktici v oblasti koučování, psychologie a psychoterapie.

PRÁCE S METAFORAMI
Nalezněte své cíle prostřednictvím podvědomí

27. 3. 2024 – obsazeno
11. 9. 2024

PORTFOLIO NAŠICH KOUČOVACÍCH PROGRAMŮ
.

Akreditované kurzy koučinku

Akreditovaný kurz „Kouč se zaměřením na osobní rozvoj“: Kurz zaměřený na komplexní rozvoj osobnosti v oblasti soft skills a koučovacích dovedností.

Akreditovaný kurz „Kouč se zaměřením na leadership“: Kurz zaměřený na komplexní rozvoj osobnosti v oblasti soft skills, koučovacích dovedností a leadershipu.

Rozvoj a podpora po kurzech koučinku

Rozvoj a podpora po kurzech koučinku: Kurzy zaměřené na prohloubení sebepoznání a osobního rozvoje, posílení znalostí a koučovacích dovedností; On-line seberozvojové večery; Neformální setkávání; Individuální mentoring; Připrav vlastní webinář

Individuální mentoring

Individuální: Individuální mentoring zaměřujeme na poskytování osobní podpory a profesního růstu v oblasti koučování.

CO ŘEKLI ÚČASTNÍCI?

Slide
Nemám žádné srovnání a vlastně bych to ani neměla srovnávat 🙂 Byla jsem od začátku opravdu mile překvapena účastníky i samotnými lektory. Lidé tvořící, motivovaní, shoda na smyslu kurzu a proč se to učit, všimla jsem si, jak skupina byla postupně bezpečnější a konzistentní.
Eva Dušková
Slide
Kurz mi potvrdil, že koučování je úžasný nástroj, který mě opravdu zajímá. Kurz má jasnou strukturu, srozumitelný obsah a je pro účastníky příležitost jak pro osobní rozvoj, tak pro nácvik koučování. Na kurzu se podařilo vybudovat bezpečné prostředí, díky kterému byla praktická cvičení zdrojem obohacující zpětné vazby. Lektoři kurzu jsou různé osobnosti, což s sebou nese pestrost stylů, kterými výuka probíhá. V rámci kurzu je k dispozici velké množství materiálů, se kterými účastníci mohou i v budoucnosti pracovat. Kurz pro mě přišel "v pravý čas". Jsem vděčná za to, co jsem na kurzu zažila a co jsem se na kurzu naučila.
Anonymní zpětná vazba
Slide
Kurz byl výborný, nemám vůbec co vytknout. Skvělé lektorky a lektor a velmi přínosná témata. Uvědomila jsem si spoustu věcí, ujasnila si kdo jsem a že je to tak v pořádku. Poznala a vyzkoušela jsem si nové techniky pro osobní růst. Kurz nastartoval změny v mém životě.
Hana Janoušková
Slide
Skvělí lektoři, přátelská a podporující atmosféra, díky které se na kurzu cítíte jako "doma" a mezi "svými", což je úžasné. Na společná setkání jsem se vždy těšila a odjížděla jsem z nich nabitá, plná energie a odhodlání na sobě pracovat. Kurz bych doporučila nejen lidem, kteří chtějí dělat kouče, ale také těm, kteří se svým životem chtějí něco udělat a hledají komunitu lidí, kteří jim při tom budou stát po boku a radovat se z jejich úspěchů.
Anonymní zpětná vazba
previous arrow
next arrow