17.3.2024

Rozvoj a podpora po kurzech koučinku

Cesta vede dál …

  • Vítejte na stránce, která je určena pro ty, kteří chtějí pokračovat na cestě osobního a profesního růstu i po dokončení našich kurzů koučinku.
  • Naše služby jsou otevřeny nejen absolventům našich kurzů, ale všem, kdo mají zájem o rozvoj svých schopností a rozšíření dovedností.
  • Připravili jsme pro vás bohatou podporu a program, který zahrnuje pokročilé kurzy osobního rozvoje a koučinku, on-line seberozvojové večery, neformální setkání, možnost individuálního mentoringu a dokonce příležitost pro každého, kdo si chce „udělat vlastní webinář“.
  • Přidejte se k nám a pokračujte ve svém rozvoji společně s námi! Těšíme se 😊

PORTFOLIO NAŠICH KOUČOVACÍCH PROGRAMŮ
.

Akreditované kurzy koučinku

Akreditovaný kurz „Kouč se zaměřením na osobní rozvoj“: Kurz zaměřený na komplexní rozvoj osobnosti v oblasti soft skills a koučovacích dovedností.

Akreditovaný kurz „Kouč se zaměřením na leadership“: Kurz zaměřený na komplexní rozvoj osobnosti v oblasti soft skills, koučovacích dovedností a leadershipu.

Rozvoj a podpora po kurzech koučinku

Rozvoj a podpora po kurzech koučinku: Kurzy zaměřené na prohloubení sebepoznání a osobního rozvoje, posílení znalostí a koučovacích dovedností; On-line seberozvojové večery; Neformální setkávání; Individuální mentoring; Připrav vlastní webinář

Individuální mentoring

Individuální: Individuální mentoring zaměřujeme na poskytování osobní podpory a profesního růstu v oblasti koučování.