31.1.2017

Kdo jsme

Jsme lektorky a koučky.

  • Máme psychologické vzdělání.
  • Pracovaly jsme pro korporace, menší či větší společnosti.
  • Máme zkušenosti z různých firemních prostředí a oborů.
  • Pracujeme s podvědomím a s mozkovými vlnami Alfa.
  • Dokážeme se vcítit do vašich problémů, porozumět jim a známe vaše pracovní prostředí.
  • Vždy jdeme do hloubky, soustředíme se na to opravdu důležité.
  • Jsme autentické a spontánní.
  • Všechno děláme s empatií.
  • Jsme autorky knihy „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost“, která vyšla v nakladatelství GRADA a mnoha článků publikovaných např. na Forbes a v Hospodářských novinách.
  • Přednášíme a koučujeme v češtině i v angličtině.

Více se o mně můžete dozvědět zde:

Olga

Více se o mně můžete dozvědět zde:

Radka

Máme vizi.

„Aby se každý člověk stal nejlepší verzí sebe samého, aby každý prožil svůj vlastní úspěch.“

Věříme v jednoduchou filozofii – pokud jste nejlepší verzí sebe sama, existuje pouze minimum problémů, které byste nedokázali vyřešit. Je v tom však jeden jediný háček. Vy sami. Říká se: „Ten, kdo vítězí nad lidmi, je mocný. Ten, kdo zvítězí nad sebou, je nejmocnější.“

Pokud hledáte někoho, kdo změní od základu váš život, podívejte se do zrcadla.

Pomáháme lidem hledat jejich potenciál. Pomáháme vám zvítězit nad sebou samým. Svoji roli vidíme jako zrcadlo, které bude odrážet vaše úspěchy a selhání, stavět vás mimo komfortní zónu a pomáhat vám najít rovnováhu v důležitých oblastech vašeho života.

Úspěch.

„Co je to úspěch? Kdy poznáme, že jsme opravdu úspěšní? Jak máme hrát, když osud nejprve rozdá karty a pak je ještě zamíchá? Je úspěch o náhodě?“

Úspěch je o dosahování cílů, které si sami zvolíte, a které přinášejí radost vám a vašemu okolí. Úspěch poznáte jednoduše. Máte ze sebe dobrý pocit, cítíte vášeň, naplnění a věříte, že to, co děláte, má smysl. K úspěchu potřebujete rovnováhu ve všech, pro vás důležitých, oblastech života. Štěstí přeje připraveným. Často je potřeba opustit svoji známou zónu komfortu, riskovat, naslouchat svému srdci a také rozumu. Je důležité dělat obyčejné věci neobyčejně dobře. Úspěch není o náhodě, je za ním spousta tvrdé práce.

Naše role.

„Věříme v lidi. V jejich potenciál a odlišnost. Jsme tu pro vás. Pracujeme s Unicorny. Rozvíjíme Unicorny.“

Proč Unicorn?

Unicorn představuje sílu, moudrost, ochranu, krásu, vznešenost a rovnováhu. Pro nás je Unicorn symbolem jedinečnosti a odráží nejlepší verzi nás samotných.

Koučů a lektorů osobního rozvoje je mnoho. My jsme zlatými rybkami mezi žraloky. Milujeme svoji práci, baví nás rozvíjet lidi dělat jim radost.

Za svůj život jsme prošly a vystudovaly různé obory. Potkaly jsme se s mnoha typy lidí. Máme psychologické vzdělání. Pracujeme s podvědomím – s mozkovými frekvencemi alfa. Pokud se je naučíte ovládat, otevřou se před vámi obrovské možnosti využití vašeho mozku a potenciálu, o kterých nyní nemáte tušení. Pokud nám to dovolíte, jsme schopné hluboko nahlédnout do vašich problémů a společně najít tu nejlepší „medicínu“.

Inspirujeme.

„Nemůžeš-li létat, běž, nemůžeš-li běžet, jdi, nemůžeš-li ani jít, plaz se. Ale ať už děláš cokoli, pohybuj se kupředu. Tyto malé krůčky oslavuj. Jsou stejně důležité, jako ty velké.“  

Baví nás lidem pomáhat v jejich cestě za úspěchem. Bedlivě nasloucháme a následně společně hledáme nejlepší řešení. Děláme, co nás život naučil. Spojujeme teorii s praxí a vidíme výsledky. To nás na tom nejvíce baví.